09 Ekim 2013

Finansbank Kredi İçin Hesap İşletim Ücreti Talep Ediyor!

2010 yılı Nisan ayında ev satın aldığım müteahhit firmanın anlaşmalı olduğu Finansbank Çeşme Şubesinden Mortgage Kredisi kullandım. 3 yıl sonra banka benden 3 ayda bir 30 TL olmak üzere yıllık 120 TL hesap işletim ücreti istiyor.

Ya bu 120 TL'yi ödeyecekmişim ya da 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı verecekmişim. Ben sadece bu bankadan kredi kullandım, hesap kullanmıyorum, açılması yönünde bir talimatım, talebim olmadı. Aynı banka geçmiş dönemde de hiç bir talebim olmamasına karşın, iradem haricinde oluşturularak 2005 senesindeki adresime gönderdiği kredi kartını da almayarak iade etmiştim.

Bu bankanın iradem ve talebim haricinde uygulatmaya çalıştığı bu uygulamalardan rahatsızlığım var.

Serkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Serkan13 Kasım 2013

    Şube personelinin çok iyi niyetli ve sıcak yaklaşımını son derece takdir ediyorum. Fakat Finansbank firmasının kurumsal yapısını ve müşterilerine dayatmacı zihniyet ile yapmış olduğu uygulamalardan son derece rahatsızım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön