23 Ocak 2014

Finansbank Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

BK-11314 referans no'lu konut kredisini Finansbank'tan çekmiş bulunmaktayım. Konut kredisi dışına bu bankayla hiçbir münasebetim olmadı olamazda. Bu sözde banka her türlü hukuksuzluğun olağan bir şekilde yapıldığı, müşterisine saygısızca davranan bir bankadır.

Mevzuatta yeri olmamasına rağmen sürekli olarak hesap işletim ücreti tahsil etmekte, farklı kalemlerde kafasına göre kesinti yapmaktadır. Defalarca durumu izah eden mailler attım, telefondan aramaya çalıştım nafile hala türlü türlü hukuksuzluklarına devam etmekteler.

Bu saatten sonra bu bankaya elimden gelen her türlü hukuksal mücadeleyi vererek yüklü bir tazminat davası açacağım. Herkes hakkını sonuna kadar arasın.

Ramazan 100 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön