26 Nisan 2013

Finansbank Kredi Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 1.5 senedir bankanızın maaş hesaplı müşterisiyim. İşyerimi değiştirmeme rağmen hala sizin bankanızdan maaşımı alıyorum. Yaklaşık 1 sene önce bankanızdan 41400203 numaralı müşteri numaramla 8 ay vadeli 2.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi çektim. Fakat elime geçen miktar 1680 TL (Dekont ve hesap ödeme planı elimdedir.) Ödediğim miktar ise 2.125 TL'dir. Yani hali hazırda 445 TL benden dosya masrafı adında ücret kesilmiştir ve bu mahkeme kararlarına göre yasal değildir.

Lütfen tarafınızdan bu ücretin bana en kısa sürede iadesini aksi taktirde yasal merciler vasıtasıyla hakkımı arayacağımı tarafınıza iletirim.

Orçun 77 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Orçun17 Mayıs 2013

    Ne bi dönüş ne bir belge. 22 günlük araştırmaya nasıl bi bilgi vereceğinizi çok merak ediyorum?

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön