30 Ocak 2014

Finansbank Kredi Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Tüketici hakem heyetine başvurdum, zorunlu nedenle tüketici kredisi çekmiştim daha 1 ay geri ödeme yaptım sonrasında kredi kapama yaptım. Dosya masrafını talep ettiğim Finansbank'a ulaşmış bana bu konu ile ilgili mesaj ile dönüş yaptılar ve en geç 15 gün içerisinde paramı iade edeceklerini bildirdiler ve hala param iade edilmedi.

Bugün müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede banka ile görüşmemi ve iade uygun değil diye not düşüldüğünü bildirdi, görüşme kayıtlarında sabittir.

Banka ise bu işlemin merkezden yapıldığını ve kendilerinin ilgisi olmadığını belirtmektedirler, kısaca arada paslaşmaktadırlar, acilen sorunun çözülmesini ve şu an 1 TL'ye dahi ihtiyacım var, paramın aidesini istiyorum.

Ömer 130 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 01 Ekim 2014

    Bu yanıt , aşağıda yazan tarihte verildi vs sonuç kocaman bir 0... paramı istiyorum... 30 Ocak 2014 10:05:08 Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön