22 Aralık 2014

Finansbank Kredi Dosya Masrafı Kesti.

Finansbank'tan çekmiş olduğum dosya masrafının geri ödenmesi için 17 Şubat 2014 tarihinde Mezitli Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı'na müracaat ettim. Hakem Heyetinden 04 Eylül'de gelen tebligatla bankanın beni kötü niyetten mahkemeye verdiğini öğrendim. Bende savunmamı Mersin Adliyesi 1.Tüketici Mahkemesi Hakimliği'ne 16.09.2014 tarihinde emsal karar suretlerini de ekleyerek verdim.

Bugün tarih 19.12.2014 hala bir cevap yok. Anlayamadığım Kredi çektiğim banka canı istediğine dosya masrafını ödeyip canı istemediğini kötü niyetten mahkemeye mi veriyor. Verilmiş bir kararın keyfiyeti uygulaması neden yapılıyor? Gereğini rica ederim.

Nuray 822 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön