12 Nisan 2013

Finansbank Kredi Dosya Masrafı Döküm Listesi İçin Para İstiyor!

19.03.2013 günü Finansbank Genel Müdürlüğüne şubesince benden alınan kredi dosya masraflarının tarafıma iade edilmesi ve hesap hareketi döküm listesinin yazılı olarak tarafıma gönderilmesi için yazılı olarak dilekçe ile müracaat ettim ancak hala yazılı bir cevap alamadım sadece mesaj olarak şu cevabı yazdılar istediğim kredi döküm listesinin ücrete tabi olduğunu bu nedenle göndermeyeceklerini yazmışlar.

Bu nasıl müşteri anlayışı bankanızın müşteri anlayışı ve sorunlar karşısındaki tutumu ticaret hukukuna ve bilgi edinme kanununa aykırı bir davranış. Bankanıza yakışır bir cevap bekliyorum, aksi takdirde gönderdiğim dilekçemi mahkemede delil olarak sunacağım.

Abdullah 56 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah07 Mayıs 2013

    Sayın finansbank bir ayı geçti yazılı cevap hala tarafıma ulaşmadı bu nasıl anlayış müşteriyi oyalamamaktan başka işiniz yokmu

  • Abdullah13 Nisan 2013

    Sayın Finansbank ben zaten size yazılı olarak ulaştım artık sosyal medyada ulaşıyoruz insanlarla galga geçer gibi sizi dinliyoruz şinkinden ulaşın diyorsunuz ayıp be bu nasıl bankacılık

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön