29 Mart 2013

Finansbank Kredi Borcu Kapatma İşlemi İçin Aramadılar!

Finansbank kredi kartı sahibiyim ve bazı nedenlerden dolayı taksitlendirme yapmak istedim kredi kartı borcumun tamamına Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece dönem borcuna yapılabilir cevabı aldım ve vazgeçtim. Sonrasında Finansbank'ın bir departmanından aranarak kredi kartınızın borcunun tamamını kapatmak için aramamızı isterseniz 1 i tuşlayın vs. diye arandım ve 1 i tuşladım 2 hafta oldu arayan yok, borcum çoğalsın diyemi bekliyorlar anlayamadım.

Birde 65 tl kart ücreti vardı ısrarla aradım geri çektiler ücreti. Çocuk tembihler gibi 'bu sefere mahsus geri alıyoruz bir daha geri almayız' tembihinde bir cevap aldım, ne bu anlayamadım halka hep bir mağdur etme hareketi var ayıp vallahi.

Tayfun 166 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun 03 Nisan 2013

    teşekkür ederim taksitlendirme yaptılar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön