29 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Başvurusunda Yanıltıcı Bilgi Verildi!

Finansbank'a, 2000 TL için 18 ay ne kadar taksit öderim diye sormaya gittim (Diğer bankalar 123 TL dosya masrafı her şey dahil demişlerdi.) 115 TL dediler ve almak istedim. Ödeme planını doğru düzgün anlatmadan şunu ekleyeceğim, bunu ekleyeceğim diyerek ne olduğunu anlamadan 2000 TL elimde buldum. Detaylı okuduğumda 126 TL dosya masrafı vs. 2600 TL'ye yakın para ödeyeceğimi öğrendim ve parayı iade etmek istedim .

Siz bana böyle anlatmamıştınız dedim. Görevli bayan "ben böyle anlattım, sen yanlış anlamışsın, parayı iade edemezsin, dosya masrafı vs. ödemen gerekiyor" dedi. Ben olayı fazla büyütmemek için gittim fakat hakkımı her yerde arayacağım. Ayrıca sigorta yapıldı istemediğim halde.

Kenan 64 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön