17 Haziran 2014

Finansbank Konut Kredimden Komisyon Ücreti Alıyor.

Finansbank'tan kullandığım konut kredimi yaklaşık 17 aydır düzenli olarak ödüyorum. En son olarak 17. taksitimi 15.06.2014'de ödemem gerekirken 12.06.2014'de bankamatikten ödedim. Banka benden 3 gün erken ödediğim için 23,13 TL erken ödeme komisyonu aldı.

Müşteri yetkilisini aradığımda bana erken ödememden dolayı zarara uğradığını söyleyerek uygulamayı savundu. Şimdi benim anlamadığım bir kişi kredisini gününde ödemezse gecikme faizi alınır ama bana göre ben erken ödediğim kredi için erken ödeme komisyonu değil erken ödeme faizi ödedim. Ben kredimi tamamen kapatsam banka faiz gelirinden dolayı zarara uğrar. İçinde bulunulan ayın kredisini erken ödedim diye banka nasıl zarara uğrar.

A.ali 675 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön