Finansbank Konut Kredi Sorunu Hakkında!

Seçil A. |

22.10.2015 tarihinde Isparta merkez Finansbank'tan 125.000 TL konut kredisi çektik. Tüm evraklar hazırlandı tapuya gittik tapuyu üzerimize aldık bankanın çalışanı geldi eve ipotek koydu krediyi çekmek için bankaya gittiğimizde, " Aaa sizin krediniz onaylanmadı eksikler var, krediyi veremiyoruz. " dediler. Saatler sonrası uğraşımız sonucunda krediyi kullandırdılar. Daha pek çok mağduriyet yaşadık onlardan bahsetmeyeceğim.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçil A.
  30 Ekim
  12:39

  Yukarıda da belirttiğim gibi "Sizi dinliyoruz'a" zaten şikayetimizi ilettik. Ama tabi ki de bir sonuç alamadık. Benim buraya yazma amacım başkalarının Finansbank'ı seçerek mağduriyet yaşamaması. Kredi borcumuz bitsin bir daha kapısının önünden bile geçmeyeceğim bir bankadır Finansbank!

 • 30 Ekim
  11:59

  Müşterimiz Sn. Seçil A.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.