24 Temmuz 2013

Finansbank Konbara Para Puan Kazanımı!

+9053871486** numaralı cep telefonundan tarafıma "Son gün kredi kartı alışverişlerinizden kazandığınız Konbara ParaPuanlar 200 TL'ye ulaştı. Hemen 0212912144'ü arayın. Puanlarınızı ücretsiz aktifleştirin." mesajı gönderilmiştir.

Konu bana tuhaf geldi. Bu yüzden arama da yapmadım lakin benim hangi kredi kartımla yapmış olduğum harcamalardan kaynaklandığını, Konbara ParaPuan'ın ne olduğunu da bilmiyorum, herhangi bir bilgilendirme de bulunmamaktadır.

Umarım Finansbank bu kişi ve firmalar ile ilgilenir ve bir tedbir alabilir.

Mehmet 491 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Temmuz 2013

    Süreç ile ilgili standart mesaj göndererek problemi çözdüklerini zannediyorlar. Uzak durun.

  • Mehmet24 Temmuz 2013

    Finansbank ile benim herhangi bir müşteri ilişkim olmamıştır. Gönderilen mesajda ne banka, ne kredi kartı ne de herhangi bir bilgilendirme mesajı da bulunmadığını belirtmek istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön