Finansbank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Fatih Y. |

2012 yılında finansbantan 600 tl 3 ay ertelemeli 3 ay ödemeli ihtiyaç kredisi çekmek için şubem olan küçükbakkalköye başvurdum. İşyerim kartalda olduğu için şubeye gelmeden kartal şubesinden kredimi çekebileceğimi, sadece 2 adet fatura götürmemi faturaları otomatik ödeme hesabına kaydedeceklerini söylediler.

Bende 2 faturayı alıp bankaya gittim. Kredi işlemlerim halloldu 2 faturayı görevliye uzattım, kendisi gerek olmadığını söyledi ve ben parayı bu şekilde çektim. Krediyi ödedim ve bitti. Ancak 2013 şubat ayında bankamatikten hesabıma bakarken 30 tl ofo bedeli alındığını gördüm. Banka ile yaptığım bir dizi görüşme sonuçsuz kaldı hatta ben suçlandım. Bu paranın geri ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  21 Şubat
  15:59

  Şikayetime istinaden Finansbank Genel Müdürlüğünden bugün aradılar. Şubeden otomatik ödeme talimatı vermenize gerek yoktur şeklindeki cevabı sözlü verdikleri için inceleme başlatamayacaklarını bildirdiler. Ücretin geri ödenmesinin söz konusu olmadığını belirttiler. Burası Türkiye diyorum. 30 tl nin kendilerinden çıkmasını Allah'tan diliyorum. 30 tl yi ödeyip kendilerinde bulunan hesabımı kapatacağım ve kötü reklamlarını herkese anlatacağım. Şikayetim var.com a teşekkür ederim.

 • 19 Şubat
  10:35

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.