27 Haziran 2013

Finansbank Kesintiler Bıktırdı!

Geçen ay otomatik ödeme talimatı verdiğim faturamın ödenmesi için ek hesabımdan çekilen 8 TL tutar için banka benden 5. 71 TL hesap özeti ücreti ve 0. 30 BSMV ücreti kesilmiş. Ayrıca Mart ayında aldığım FİX card'ın kart basım ve gönderim ücreti olan 10 TL 20 Haziran 2013 tarihinde kartıma yansıtılmış.

Düşünebiliyor musunuz kısa günün karı 16 TL bıktım artık sizin bu habersiz kestiğiniz ücretlerden. Zaten kredi çekerken faizini ödedik, yetmedi dosya ücreti verdik. Yetmedi 2 yıl hesap işletim ücreti ödedik. Daha ne istiyorsunuz?

Bu şikayetin altına yine aynı klasik cümleleri yazacaksınız. Bu paraları alıp geri iade falan etmiyorlar. Kes

Hüseyin 79 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 01 Temmuz 2013

    İlan yayınlandıktan sonra ne arayan oldu ne soran oldu. Olan bizim alın terimizle kazandığımız paralarımıza oluyor. Devleti göreve çağırıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Haziran 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön