19 Mart 2013

Finansbank Kesinti Ücretleri!

Benim Finansbank ta maaş hesabım var, maaşımı söz konusu bankadan alıyorum. Bu ay ki hesaplarımı kontrol ettiğimde hesabımda 5,71 tl. Hesap özeti ücreti ve 0,29 tl Bsmv masrafı ve buna benzer Kkdf kesintisi, Bmsv kesintisi, Faiz tahakkuku adı altında bir sürü kesinti yapıldığını gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ekstre gönderme ücreti olduğunu söylediler. Benim maaş hesabım olduğu için Finansbank la çalışıyorum. Bu güne kadarda tarafıma ulaşan bir ekstre olmadığı halde bu şekilde bir ücretlendirme yapılmıştır.Söz konusu kesintilerin alınmamasını ve şimdiye kadar benden bu isimler altında alınan kesintilerin tarafıma iadesini istiyorum. zira bunların hepsi işlemlerimde mevcut....?

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön