26 Nisan 2013

Finansbank Kesinti İçin Her Yolu Deniyor!

40 yılın başı KMH ihtiyacım oldu kullandım, hemen ardından 27. 75 TL hesap işletim ücreti (KMH limitinden düşüp ekstra faizde ödedim), ardından 5. 71 TL ekstre gönderim ücreti ödemek durumunda kaldım (buda KMH limitini etkilediği için buna da faiz ödedim), iletişim adresimi ev olarak seçmiştim hiçbir zaman iş adresi seçmem.

Yeni sistemlerinde iş adresim olarak seçilmiş, basılı ekstre isteme talebim olmadan iş adresime basılı ekstre gönderdiler (amaçları işlem ücreti adı altında masraf kesebilmek). 5 TL için bankanın bu derecede müşterilerini kaz yerine koymasına artık anlam veremiyorum, tüm tüketicilere sesleniyorum Finansbank ile çalışmayın.

Harun 89 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön