18 Şubat 2015

Finansbank Kendi Müşterisinin Bilgilerini Benim Mobil Numarama SMS İle Gönderiyor.

Finansbank sayfasından bir kez daha yazdım. Bugün yazdığım metnin referans numarası IM173*** benim bankanızda bir hesabım, bankanıza ait kredi kartım, kredili mevduat hesabım da bulunmamaktadır. Lakin telefonuma sürekli SMS gelmektedir. Geçen yıl telefonla da aranıyordum, şükür ki artık aramıyorlar.

Muhtemelen müşterinizin birinin kayıtlarına benim numaramı yanlışlıkla kaydettiniz. Ben bu müşterinizin ne şifresini, ne de harcama detaylarını öğrenmek istemiyorum. Gereğini lütfen artık yapın. Bu ilk bildirimim değildir. Gelen mesajlara ait hesap bilgileri:

47*** numaralı kredili mevduat hesabı
5182 ile biten kredi kartı
9465 ile biten gecikmeli kartı.

Önder 295 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön