Finansbank Kendi Hatasını Bana Ödetti.

1907 F. |

10 ocakta saat 15: 30 civarında İstanbul g.o.paşa 500 evler şubesinin atm'si kartımı yuttu. Hemen şubeye girip söyledim. 5 dk. kadar uğraştıktan sonra kartımı bana verdiler ama manyetik bölümüne dişli izi gibi darbe almış içeri doğru çökmüştü küçük bir yeri. Bunu gişedeki memura gösterdim bu delinmiş dedim. Siz bir deneyin çalışmazsa yenisini isteriz dedi. Denedim olmadı.

Tekrar içeri girdim telefon bankacılığından arattırdı. Kartımın atm'de bozulduğunu söyledim. Yeni kart başvurusu aldılar. Peki dedim ücreti var mı? Evet 15 tl kart basım ücreti ekstrenize yansıyacak dediler. İtiraz ettim, dilekçe yazdırdım. Kartı siz bozdunuz ben değil diye. Dilekçemin alındığını söylediler . Ş Finansbank ubat ekstreme 15 TL yansıttı.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 1907 F.
  24 Kasım
  23:35

  bana dönüşleri şöyle oldu.kart aidatı olmayan fix kartın ilk basım ücreti yansımış ekstrama. halbuki fix kart kullananlar kendilerinden hiç basım parasının alınmadığını söylediler.böylece haksızlıklarının üstüne yatmış oldular...

 • 11 Mart
  11:25

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.