30 Nisan 2013

Finansbank Kendi Hatalarını Müşteriye Ödetiyorlar!

Kredi kartım ile ilgili yapmış olduğum bir görüşmede onay vermediğim halde kartım bilgi verilmeden kapatılmış ve tüm borç tek seferde tarafıma yansıtılmıştır. yapılan görüşmede birden fazla "taksitlerime devam etmek istiyorum" demiş olmama rağmen; kartım tarafımdan "onay veriyorum" cümlesi kurulmadan kapatılmıştır.

Bankadaki çalışanların bu sorumsuzluğu yüzünden 4500 tl gibi bir tutarı tek seferde(asgari 1300 tl) ödemeye zorlanmakta ve tekrar kart başvurusu yapmaya zorlanmaktayım. bu konu çözümlenmediği taktirde tüketici mahkemesi danışma heyeti ile de görüşerek gerekli hukuki yerlere başvurumu yapacağım. MT her seferinde farklı bilgiler veriyorlar. birbirlerinden haberleri yok.

Can 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön