02 Mart 2015

Finansbank Kayıtlı Bilgilere Şimdi Yanlış Diyorlar.

Finansbank internet bankacılığı şifrem bir sebepten bloke oldu ve yeni şifre için bankacılık numarasını aradım. Bilgiler kontrol edildi ve son olarak annemin kızlık soyadının 3. ve 4. harfleri soruldu, söyledim ancak yanlış dediler.

Ve işlemimi gerçekleştirmediler. Yanlış olmadığını söyleyip tekrar ettim ve sistemlerinde farklı göründüğünü söylediler. Nasıl oluyor da senelerdir kullandığım bu bilgi yanlış oluyor. Sistemlerinin hatasını, şimdi bana kilometrelerce uzak olan şubelerine, imkanım olmadığı halde gitmek zorunda kalarak ödetiyorlar.

Remziye 364 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön