04 Ağustos 2016

Finansbank Kartta Verilen Vaatler Tutulmuyor...

Clubfinans Exclusive Doctors kredi kartım var. Bu kartı alırken vaatler bellidir. Zaten şu anda da internet sitelerinde sadece Clubfinans Doctors için bile: "ClubFinans Doctors ile özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme, yurt dışı ve İstanbul Havalimanları Duty Free alışverişlerinde 3 taksit, uçak bileti alımlarında 3 kat değerli Parapuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor. " yazmakta.

Bu konuda Finansbank'a internet sitesinden yazdım. Bana telefonla ve yazılı olarak şu cevap geldi: "Clubfinans hizmetlerinden ClubFinans Xclusive Doctors kredi kartı ve ek kart sahipleri, Xclusive Bankacılık veya Özel Bankacılık üyesi olmaları halinde faydalanabilir. Finansbank Xclusive müşterisi olabilmeniz için ClubFinans Xclusive Doctors kart sahiplerinin birikim ortalamasının 50,000 TL ve üzerinde olması gereklidir." Açıklanması ve düzeltilmesini rica ediyorum..

Hatice 483 Okunma

Cevaplar

  • Hatice20 Eylül 2016

    Finansbank'tan dönüş olmadı. ("Sizi Dinliyoruz" linkinden de yazıldığı halde)

  • Hatice07 Ağustos 2016

    Cevabınız için teşekkür ederim. Yazımı okumuşsanız zaten "Sizi Dinliyoruz" linkinden doğrudan iletişime geçtiğimi, müşteri temsilcinizin aradığını hatta yazılı e-posta atıldığını bildirdiğimi görmüş olmalısınız (sizin verdiğiniz cevabı aynen "kopyalayıp metne yapıştırdım) . Sorun tatmin edici şekilde çözümlenemediği için buradan yazmak zorunda kaldım. Ayrıca siz "kopyala yapıştır cevabı" vermeseydiniz daha çok memnun olurdum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön