04 Şubat 2014

Finansbank Kartın Özellikleri Aldıktan Sonra Kaldırıldı.

Yaklaşık iki hafta önce Finansbank hemşire kartı başvurusu yaptım. Tabi onlar kartı satmak için beni buldular ve kartın özelliklerini saydılar. Hemşire kart ve karta özel kredi imkanı vs var. Kredi kartına aslında ihtiyacım yok sadece bu krediyi kullanmak için alıyorum dedim.

30.01.14 te kart elime ulaştı ve 03.02.14 tarihinde kredi başvurusu yapmaya gittim. Komedi biz kartın o özelliğini kaldırdık kampanya bitti dediler. İnsan kendisini nasıl hissederse öyle hissettim. Kartı satan personele bana opsiyon tanımalısınız. Ben kartımı aldıktan hemen sonra kampanya bitmiş dedim. Tabi tuhaf açıklamalar yaptılar. Mağduriyetim giderilmezse kartlarımı kapatacağım ve şikayette bulunacağım.

Esra 2.163 Okunma

Cevaplar

  • Esra 12 Şubat 2014

    Bugün Finansbank dönüş yaptı. Biz satarız gerisine karışmayız o kısım sizi ilgilendirir şeklinde çalışma ahlakına sahip bir banka maalesef. Bu konuda yardımcı olamıyorlarmış. Reklamlarında da dediği gibi herkese bir finansçı lazım ki bu gibi bankaların oyunlarına gelmeyelim. Bu konuyu böyle kapatmayacağım tabi ki hakkımı arayacağım sonuna kadar.

  • Esra 10 Şubat 2014

    3-5 iş günü arasında döneriz dediler bugün 6. iş günü hala hiç kimseden cevap alamadım. zaten finansbankın kartlarını kullanmıyorum bu şekilde devam ederse kapatıp bir daha finansbankla çalışmayacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön