03 Mayıs 2013

Finansbank Kartımı İptal Etmişler!

Finansbank tekrar sms göndererek kartımı iptal ettiklerini bildirdi. Tüketici Hakem Heyetine başvurarak istediğim 45 TL'lik kart ücreti bankayı zorlamış olsa gerek. Bu banka için müşteri memnuniyeti denen anlayış sıfır.

Banka madem benden vazgeçti, o halde ben de istemediğim geriye yönelik 8 yıllık kart aidatının iadesi için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım!

Bu süreçte yaşadığım bütün olumsuzlukları ayrı ayrı şikayet edeceğim. Çevremde bu olumsuzlukları anlatarak Finansbank ile çalışmamaları konusunda telkinde bulunacağım.

Caner 78 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön