12 Temmuz 2016

Finansbank Kartımdan Yapılan İzinsiz Harcama.

Fınansbank kredi kartımdan 11.07.2016 tarihinde 08:32' den 14:32' ye kadar USD bazlı alışveriş çekimleri yapılmış kimi onaylanmış kimi onaylanmamış. Ancak banka bu USD hesabım olmamasına rağmen yapılan dolar bazlı bu harcamaların hepsini z raporu verir gibi akşam 18:36 'da toplu olarak bana mesaj yoluyla bildirmiştir.

Bankayı o an arayarak sürekli yönlendirmelerden sonra ancak kartımı kapattırdığım da ve müşteri yetkilisine neden bu mesajları ve bilgilendirmeleri bana sabah yapmadıklarını sorduğumda ise bana; zaten para çekilmiş yapılacak bir şey yoktu ki demişlerdir (iyi de bana 08:32 'de mesaj gelse süregelen diğer alışverişlere izin vermeksizin kartı o an kapattırma şansım olacaktı) siz bu parayı ödeyin (ki toplamda 350 USD 'ye yakın bir paradan bahsediliyor) ayrıca bu USD bazlı extrenin tamamını ödemezsem %15 'de faiz uygulayacaklar. Yeni kartıma not düşmüşler. Bu şekilde
bu nasıl bankacılık?

Ahmet 183 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön