11 Şubat 2014

Finansbank Kartımdan Günlük Çekilen Para Hakkında Bilgi Vermedi.

Finansbank' tan almış olduğum 53**12 numaralı katımla istemeyerek bir arkadaşlık sitesine istemeyerek üye olmuştum, fakat siteden günlük olarak 37 lira para kesimi yapılmış olup tarafıma yazlı veya telefonuma mesajla ileti gelmediğinden kredi kartına yüklü miktarda ödeme gelmiştir. Gerekli araştırmanın yapılarak mağduriyetim giderilmesini ve paramın iade edilmesi için gereğinin yapılmasını arz ve talep ediyorum.

Rafet 104 Okunma

Cevaplar

  • Rafet14 Şubat 2014

    memnun kalamadım bankanızdan kusura bakmayın

  • Rafet11 Şubat 2014

    ben yukarıdaki ismini bilmediğim siteye sadece aylık girildiğini düşünerek girdim fakat o site ise günlük olarak otomatik olarak günlük kesim yapılıyormuş bana ne yazılı nede mesaj ile iletilmediğinden dolayı gerekli yasal işlem ve mağduriyetim giderilerek tarafıma nedeni ile bildirilmesini saygılarımla arz ederim

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön