11 Ekim 2016

Finansbank Kartımdan Gizlice Çekilen Parayı Hala İade Etmedi!

11/08/2016 tarihinde, Finansbank kredi kartımdan habersizce TTNET anonim adlı şirket tarafından üç ayrı tutar şeklinde toplamda 158 TL para çekildi. Telefona gelen bilgi mesajında sadece ilk taksit olan 69.5 TL tutarından bahsedildi, aynı gün çekilen 88.5 TL tutarındaki diğer iki taksiti ise hesabımı inceleyerek fark ettim. Adını dahi ilk defa duyduğum bir şirket kartımdan gizlice 158 TL para çekti fakat Finansbank'ın bu durumdan ne bir haberi vardı ne de özrü oldu.

Bu durum Finansbank açısından çok büyük bir güvenlik açığıdır, hiç bilmediğim bir şirket kartımdan haksızca para çekti ve bankam bu paraya engel olamadı. Bankaya kişisel olarak başvurup itiraz formu doldurdum, 45 günlük inceleme süresi geçti ve Finansbank ne paramı iade etti ne de bir bilgi verdi. İade en kısa sürede gerçekleşmezse önce Finansbank sonra da parayı çeken şirket hakkında hukuki işlemlere başvuracağım.

Begümhan 799 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön