12 Haziran 2013

Finansbank Kartımdan Bana Ait Olmayan Harcamalar Yapılmış!

Finansbanka ait Fix kredi kartımdan bilmediğim yerlerden bilmediğim şekilde harcamalar yapılmış, 3 Haziran ve 7 Haziran tarihlerinde. Bankaya gerekli itirazımı yaptım. Fakat gerekli ilgiyi göstermediklerini düşünüyorum. Bu harcamalar yurt dışı sitelerden ve yüksek miktarlarda yapılan Euro'lu alışverişler. Neden banka bana bu harcamaları onaylıyor musunuz v.s. gibi bilgi mesajı göndermedi?

Sonuçta şüpheli işlem statüsüne giren harcamalar, lütfen sizden ricam bankanın üzerime yıkmaya çalıştığı bu harcamalar için bana yardımcı olun.Ben bu harcamaları ödeyecek durumda değilim.

Nigar 251 Okunma

Cevaplar

  • Nigar04 Kasım 2013

    hala bana ulaşmış bir bilgi yok maalesef, işlem çözüldü, ama nasıl bilmiyorum, sonunda haklı bulundum,

  • Nigar14 Haziran 2013

    Merhaba, bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır diyorsunuz fakat hala bana mesajla telefonla arayıp itiraz formumu istiyorsunuz ki, ben bankanızla görüştüm 11.062013 de itirazımı ilettim, telefon bankanızla görüşüp itirazımı ilettim, sonra tekrardan şubenizdeki arkadaşlara itiraz formumu faksla göndermelerini rica ettim, üstüne beni arayıp mesaj gönderip itiraz formunuzu gönderin diyorsunu, pğeki dedim tekrar bugün faksladım, ama dalga geçilir gibi sürekli itiraz formum isteniliyor az önce yine mesaj geldi formu fakslayın diye, lütfen itirazımı ciddiye alın ben bu harcamaları ödeyecek durumda değilim, kesinlikle kabul edemem, gerekli tüm araştırmaları yapıp bilgi verebilirseniz bir an evvel sevinirim , iyi çalışmalar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön