Finansbank Kartım Teslim Edilmedi Hatta Onay Alınmadan İptal Edildi!

Pinar E. |

Kullanmakta olduğum kredi kartımın kullanım süresi dolmasından dolayı yenilenmesinden sonra kurye ile gönderilen kartım adresimi 3 kere güncellememe rağmen elime ulaşmadı.Kurye tarafından adreste bulunmadığım söylenmiş fakat kuryenin geldiğine dair herhangi bir kağıt ya da belge de bırakılmamış adresime. Benden herhangi bir bilgi ya da onay alınmadan kayıp çalıntı şikayetinde bulunmuş gibi gösterilip, kredi kartımı kullanıma kapattılar. Hem elime ulaşmayıp hem kullanıma kapatmaları ve onaysız yapılmasından şikayetçiyim..

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  19:36

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.
  Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • 22 Şubat
  16:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.