16 Mayıs 2013

Finansbank Kartım Teslim Edilmedi!

Finansbanktan kaybettiğim kredi kartının yenisini göndermelerini istedim. Kurye olarak kullandıkları firma Aktif İleti. Verdikleri takip numarası çalışmıyor, başka bir iletişim yolu da sunmuyor firma. Finansbankı aradığımda benden makine ile değil de telefon ile konuşmamız durumunda 20 tl kesileceği bildirildi. Kartımın akibetini nasıl sorgulayabilirim. En son görüşmemizde 20 tl ödemeyi kabul ettim ve katımın bu hafta içinde geleceği bildirildi. Cuma iş günü sonuna kadar gelmez ise, benden 20 tl almanıza rağmen vaad ettiğiniz hizmeti vermemiş olacaksınız. Dolaylı olarak verdiğiniz bu hizmet hakkında hayal kırıklığına uğradığımı bildirmek isterim.

Kivanc 55 Okunma

Cevaplar

  • Kivanc16 Mayıs 2013

    Sayın banka çalışanı zaten bildirdim aşşağıdaki de sorguladığımda hala "Sayın Müşterimiz, bildiriminiz incelenmektedir. " yazan bildiri numaram IM13459911. Mesajıma döndüğünüz için teşekkürederim ama malesef mesajınız kartımı elime ulaştırmıyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön