30 Mart 2013

Finansbank Kartım Bir Türlü Elime Ulaşmadı!

15 gün önce kredi kartı başvurusu yaptım başvurumu alan bayan 1 hafta içerisinde elinize ulaşır demişti. Kartım onaylandı ancak 15 gündür elime ulaşamadı, daha önce bankayla da kurye firmasıyla da iki kere irtibata geçmeme rağmen bir gelişme olmadı kurye şirketinden de geri dönmediler. Kredi kartının 1-2 güne elime geçmesi lazım acileyeti var eğer pazartesi gününe kadarda gelmezse kartımın iadesini talep ediyorum.

Kartım 10 gündür kuryedeymiş İstanbul içinde bir teslimatın olması da gerçekten ayrı bir ilginçlik. Finansbank'a tavsiyem ise kurye firmasını değiştirmesi okuduğum kadarı ile firmaya dair aynı durumdan dolayı bir çok şikayet var.

Cem 24 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön