23 Ağustos 2013

Finansbank Kartı Teslimatında Sıkıntı!

Finansbank'ın ayrıcalıklı müşterisiyim . Yani Clubfinans Doctors kartım var . Her ay 7000 -8000 TL maaşım Finansbank'ta yatar ve 3000 TL civarı kredi kartı borcu yatırırım . Yani kullanıyorum da kendi imkanlarım doğrultusunda . 13.08.2013 tarihinde kartımı ATM'de unuttum . Aradım bankayı kart iptal oldu ve bekleme süreci başladı .

19'unda aradım sordum tamam geliyor geldi gelecek dediler . 21'inde aradım 19'unda yönlendirilmiş (13'ü değil) kuryede gelmek üzeredir dediler . 22'sinde o karttan yapacağım ödemem olduğunu belirtmeme rağmen ; hafta sonu o kartla tatile gideceğimi söylememe rağmen; bugün 23'ü yani Cuma saat 17:00 ve gelmedi. Finansbank ayrıcalıklı(!) bir müşterisini kaybetti kartı istemiyorum.

Yılmaz 255 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz31 Ağustos 2013

    merak edenlere sorunu nasıl çözdüğümü anlatayım . iş adresime cumartesi günü göndermiş kartı kurye şirketi haliyle geri dönmüş. bankayı aradığımda yine kartı hemen gönderiyoruz hemen yönlendirme yaptık gibi klasik ötesi cevaplar aldım. hemen işi gücü bırakıp kartın kuryenin peşine düştüm . 2 saatlik bir kovalamacanın ardından bağcıların ara sokaklarından birinde izbe bir depoda büyükçe bir çuvalın içinde bankaya geri dönecek kartların içinde buldum kartımı . geri dönecekmiş bankaya sonra süreç tekrar başlayacakmış ... bütün bunlar yetmezmiş gibi şimdi her gün arayıp memnun musunuz nasıl yaptık ama yönlendirmelerimizle vs diye rahatsız ediyorlar . bir aramada ne memnun olucam siz göndermediniz kartı ben buldum diyince suratıma bile kapattı telefonu bir tanesi . düşünün artık gördüğümüz muameleyi ? uzak durun sevdiklerinizi uzak tutun . iyi günler .

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 26/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön