13 Şubat 2013

Finansbank Kartı İptal Ettirdiğim Halde 150 TL Kart Ücreti İstiyor!

Finansbank' a ait bir adet kartım bulunmaktaydı. Kartımı ortalama 1, 5 yıl kullanmayınca iptalini istedim. iptal ettirdiğim halde 2013 yılına geçince kart ücreti adı altında benden 150, 00tl istediler.
bende kartımı 1, 5 senedir kullanmadığım gibi iptalini yaptırdığım halde, iptalini yaptırmadığımı söyleyip iptal etmediler.

Bende geriye dönük madem konuşmalar kayıt altına alınıyor dedim, konuşmalarımın dinlenmesini istedim, telefondaki kişi tarih verin dinleyelim dedi, o kadar tuhaf ki benden bu ülkede bir tane daha yok. Tarihini insanlar not almıyor ki tarih versinler şu zaman görüştük desinler. Rica ediyorum beni direk avukata versinler çünkü hiç bir şekilde ben bu ücreti ödemeyeceğim.

Esra 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön