22 Ekim 2014

Finansbank Kartı İptal Ettiğimiz Halde Borç Var!

Kartı iptal ettiğimiz halde borç geldi. Ev kredisi bittikten sonra hesabı kapattık. Ancak müşteri temsilcisiyle konuştuğumuzda hesabın değil sadece kartın kapatıldığını söyledi. Bizden hesap işletim ücreti isteniyor. Bizim böyle bir hesabımız yok. Kullanmıyoruz. Bu sıkıntının giderilmesi için hesap sahibinin görüşmesi gerekiyormuş.

Hesabın sahibi (babam) yurt dışında olduğu için benim (oğlu) veya eşinin bu işlemle ilgilenmesi gerekiyor. Ancak vekalet olması gerekiyormuş. Biz şimdi vekaleti nereden bulalım? Lütfen en kısa süre içinde bu sorunu çözün. Bu borç çok önceden çıkmış ve bize haber verilmemiş. Üzerine hala faiz işlemekte.

Yunus 589 Okunma

Cevaplar

  • Yunus29 Ekim 2014

    hala çözüme kavuşturulmadı sıkıntımız

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön