03 Eylül 2013

Finansbank Kart ve KMH Limitim Sıfırlandı!

Yıllardır kredi kartı kullanmaktayım. Son zamanlarda kredi kartımdan düzensiz ödeme sebebi ile kredi kartı limitim sıfır olarak güncellenmiş. Esnafız. Başka bankalar ile de çalışıyoruz ancak bu tarz bir durum ilk defa karşıma geldi.

Üstelik bankaya olan kart borcumun tamamını ödedikten ve KMH borcumu tamamen ödedikten sonra bu durumun oluşmasıda ayrı bir konu. Finansbank tarafından hem KMH limitim hemde Kredi Kartı limitim sıfır olarak güncellendi. Ayrıca KMH bakiyemi gecikmeden ödüyordum.

Müşteri temsilcisini birkaç defa arayıp konuyu bildirmemize rağmen düzenli ödemeler yapıldığında kartınızın limiti açılacaktır deniliyor. Limiti sıfır olan kart nasıl düzenli kullanılabilir? Finansbank'tan şikayetçiyim.

Bedia 152 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön