Finansbank Kart Üyeliği İptal Edilmemesi İçin Gayrı Ciddi Davranılması!

Uğur Ö. |

4-5 adet otomatik ödeme talimatına ve ödemelerimin gününü geçirmeme rağmen 65 tl kredi kartı alınmakta olup iptalini istediğinde kampanyalar hakkında bilgi verelim veya 6 ay kapatmama sözü verirseniz,size 40 tl puan verelim şeklinde yaklaşımlar sunmakla bu iş olmuyor. Daha sonrada sizi dinliyoruz hattını aramamızı istiyorsunuz.

Müşteri hizmetlerini arayınca da biz sizden memnunuz kartınızı iptal etmeyin bankacılık anlaşması gereğince bu parayı almak zorundayız masallarını anlatıyorsunuz. Ben diğer bankalardan da aidat iptali istiyorum ama sizin kadar katı bir tutum izleyen bankaya rastlamadım. Kendinizi ve çalışanlarınızı düzeltmedikçe daha çok müşteri kaybedersiniz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  25 Mart
  17:15

  Bankadan beni aradılar ve benim gibi müşteriyi kaybetmeyi düşünmediklerini söyleyip,size kart aidatsız Fix card verelim dediler.Bilmiyorum iyimi kötümü yaptımı bilemiyorum zaman içinde göreceğiz bakalım.Bankayla işin mi var derdin var.

 • 21 Mart
  10:28

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.