15 Mayıs 2013

Finansbank Kart Ücretinin Kesintisi!

Finansbank 40****76 nolu kartın müşterisiyim. daha önce almış olduğum kredi kartına bu ay yıllık kart aidatı adı altında 65 tl kesinti yapıldı. bu durumun yargıtay 11. hukuk dairesi esas: 2009/2029 karar:2009/2700 *hesap işletim ücreti*bankacılık işlemi*kanun yararına bozma kararına ters düştüğünü bilmekteyim.

Bankanın bu kesintinin geri ödemesini müşteri hizmetlerinin arayarak bildirdim. bana daha farklı seçenekler sundular. bu kesintinin iadesini talep ediyorum. eğer ödeme yapılmazsa dilekçe ile bankaya itiraz ve akabinde durumu tüketici sorunları hakem heyetine bildireceğim. bunun aksinde daha yapabileceğim bir şey varsa sizden bu konu hakkında yardım bekliyorum.

Süleyman 73 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön