Finansbank Kart Ücreti Yok Dediler!

Selda K. |

Card Finans Gold Kredi kartını eski çalıştığım yerdeki bilgilerimden ulaşarak kart ücreti yok, bankamızdan memnun kalacaksınız gibi sözlerle telefonda kabul ettirdiler. Önce 65 lira kart ücreti yansıttılar aradım devam eden sözler sonrasında kart ücreti yok sadece kart basım maliyeti 10 TL var diyerek gold kartımı fix karta çevirdiler ve kart ücretimin iptal edildiği bilgisini verdiler.

Durum böyle iken ben fix kartımı beklerken gold kartımın aylık ödemem gereken ekstresine 36 tl yansıttıklarını görüyorum. Müşteri hizmetlerini aradım 10 dakikanın üzerinde bekledikten sonra telefona çıkan ilgisiz yetkiliye durumu sorduğumda, beni yönlendirdiği kısımda bant yayınına devam ediyorlardı..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda K.
  24 Mayıs
  21:23

  ben buraalara girmeden direk müşteri temsilcisi ile konuyu çözmek istedim lakin benı operatör e yönlendırdı dınlemedı bayan sorumsuz sorumlu

 • 24 Mayıs
  12:59

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.