04 Nisan 2013

Finansbank Kart Ücreti Kestiler!

Yaklaşık 3veya 4 yl önce bankanın çağrı merkezinde arayarak 1000 tl limitli gold kartı vereceklerini söylediler bende kart aidatı veremiyeceğimi ve limiti yüksek olursa alacağımı söyledim ve kart geldi 1000 tl limitle limitin yükseltilmesini talep ettim biraz kullanmamı ve daha sonra yükselteceklerini söylediler.

Maalesef yapmadılar bende kartı pasif hale aldım kullanmadım geçen yıl bana kart aidatı çıkardılar bende bankayı aradım, yıllık aidat yerine size para puan verelim dediler ve verdiler kartımı haziran ayına kapatamıyacağımı söylediler bende haziran dan sonra kapatılmasını istedim fakat kartım kapatılmamış ocak ayı ekstresinde 65 tl borç istediler yatırdım. Paramın iadesini istiyorum.

Ahmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 23 Nisan 2013

    Finansbank kart aidatımı geri iade etti konuya duyarlı oldukları için teşekkür ediyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön