02 Temmuz 2014

Finansbank Kart Ücreti Kesti.

Finansbank'a ait maaş hesabım bulunmakta. Hesap açılırken kart ücreti alınmayacak diye anlaştık lakin işten ayrıldığım için bu durumu göz ardı edip yatırdığım paramdan 30 lira ücret kesilmiş. Bana hiçbir bilgilendirme yapılmadı ve sebebini sorduğumda ise artık maaş almadığım içinmiş. En ihtiyacım olduğu zamanda haberim olmadan kesinti yapılmış. Bu haksız ücretin tarafıma ödenmesini talep ediyorum aksi halde hakkımı her yerde arayacağım.

Çiçek 230 Okunma

Cevaplar

 • Çiçek07 Temmuz 2014

  finans bank bugün arayıp bir kereliğine ücretin iadesini söyleyip bundan sonra ücret kesileceği bilgisini verdi:Hesabıma baktığımda ise paramın yatmış olduğunu gördüm İlginize tesekkür ederim

 • Çiçek04 Temmuz 2014

  Kart ücreti kalktı artık nasıl yasal bir zorunluluktur bu sizin beni mağdur etmeye na hakkınız var.Tarafınızdan dönüş olumsuz olarak yapıldı.Ben bunu kabul etmiyorum madem yasal hakkınız önceden beni bilgilendirecektiniz.Hakkımı arayacağım heryerde markanızıda kötüleyeceğim

 • Çiçek02 Temmuz 2014

  Sayın Finans bank ; Size direkt olarak da ulaştım fakat en az 1 hafta içinde çözüm bulunacağı söylediğiniz için buraya yazdım.Mağdur ettiğiniz için bir hafta bekleyecek zamanım yok!!!!

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Temmuz 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön