12 Mart 2014

Finansbank Kart Ücreti Alıyor!

Yasal olmadığı halde (sözleşme de olsa dahi birçok yargı kararı da var) hala kart ücreti alınmaya Finansbank tarafından devam ediliyor. Sözleşmede var gibi bir arguman sunmaları iyi niyet ve dürüstlükle bağdaşmamaktadır. Sözleşmenin nasıl yapıldığı herkesçe malum. Kartın iptalini istediğimizde ise, şubeye gitmeniz gerekir gibi işi yokuşa süren açıklamalar yapılıyor.

Mahmut 97 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut17 Mart 2014

    Maalesef Türkiye'de müşteri hizmetleri çözüm üretmeye yönelik değil! müşteriyi savsaklamaya yönelik. Bu da insanları müthiş sinirlendiriyor. Hukuksuz işlem yapılmaya devam ediliyor ve müşteri her seferinde aldatılmaya çalışılıyorsa bunda iyi niyet aranmaz.

  • Mahmut12 Mart 2014

    Kartın iptaline dair ya da herhangi bir açıklama yapılmadan arka arkaya telefonuma otomatik ödeme talimatlarının iptali ile ilgili bilgi geçiliyor. Maksat çözüm değil! dürüst ve ahlaklıca değil.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön