Finansbank Kart Ücreti Alıyor!

Mahmut C. |

Yasal olmadığı halde (sözleşme de olsa dahi birçok yargı kararı da var) hala kart ücreti alınmaya Finansbank tarafından devam ediliyor. Sözleşmede var gibi bir arguman sunmaları iyi niyet ve dürüstlükle bağdaşmamaktadır. Sözleşmenin nasıl yapıldığı herkesçe malum. Kartın iptalini istediğimizde ise, şubeye gitmeniz gerekir gibi işi yokuşa süren açıklamalar yapılıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut C.
  17 Mart
  15:54

  Maalesef Türkiye\'de müşteri hizmetleri çözüm üretmeye yönelik değil! müşteriyi savsaklamaya yönelik. Bu da insanları müthiş sinirlendiriyor. Hukuksuz işlem yapılmaya devam ediliyor ve müşteri her seferinde aldatılmaya çalışılıyorsa bunda iyi niyet aranmaz.

 • Mahmut C.
  12 Mart
  12:22

  Kartın iptaline dair ya da herhangi bir açıklama yapılmadan arka arkaya telefonuma otomatik ödeme talimatlarının iptali ile ilgili bilgi geçiliyor. Maksat çözüm değil! dürüst ve ahlaklıca değil.

 • 12 Mart
  11:27

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.