29 Ocak 2014

Finansbank Kart Ücreti Aldı.

Finansbank ile tanışmam doğa kol. sayesinde oldu Taksit öderken gişedeki bey hedefleri olduğunu kart almamı rica etti Kart ücreti yansıyıp yansımayacağını sorduğumda, kartı kullanmadığınız takdirde kart ücreti yansımaz dedi. Kullanmayacağımı söyledim. Buna güvenerek tamam dedim Kart geldi bırakın kartı kullanmayı zarfından bile çıkarmadım.

Şu anda da nerede olduğunu bilmiyorum Tele kartınız şu kadar borcu var diye msj gelinceye kadar kartımın olduğunu bile unutum Müşteri hizmetlerini aradım ancak kartım şifrem yok IVRda 1MT bağlanmak için dakikalarca uğraştım. Kayıp çalıntıya bağlandım. Kart ücreti iptal edemeyeceğini söyledi. Şifre dahi almadığım kartın ücretini nasıl iptal etmezsiniz. Sizde bulunan tüm ürünlerimi kapatın.

Nagehan 75 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön