Finansbank Kart Ücreti 2 Sefer Alındı!

Metehan B. |

2015' in nisan ya da mayıs ayında kartımı kapatacaktım bana 6 ay kapatmazsanız iade edelim dediler, tamam dedim. Bu sefer eylül ün 3 ünde tekrar kart ücreti yansıttılar aradım iptal ettik dediler, ama iade gerçekleşmedi. Sonra tekrar aradım bu sefer iptal edemeyiz dediler ben de kartımı kapatın dedim.

Üstüne bir önceki iade ettiğimiz 25 TL'yi de yansıtacağız dediler ne kadar dürüst banka! Yansıtılan ve yansıtılacak toplam 50 TL'nin iptalini istiyorum. Bir daha asla kullanmayacağım borcumu da ödedim, ben herkese Finansbank önerirken böyle yapıyorlar. Bundan sonra asla kullanmayacağım, kullandırmayacağım, elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metehan B.
  13 Aralık
  02:11

  Parayı iade ettiler sonra geri aldılar:D kartı kapattım kurtuldum

 • Metehan B.
  11 Eylül
  19:42

  Teşekkür ederim Finansbank iade etti.

 • 07 Eylül
  10:13

  Müşterimiz Sn. METEHAN B. 'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.