29 Mart 2013

Finansbank Kart Ücreti!

Yaklaşık 3 ay önce finans bank satış temsilcisi ofisimize gelerek kredi kartı satışı yapmak istedi. Hiç kimse kart aidatları için almak istemedi ancak gelen kişi clup finans kredi kartı için hiçbir şekilde kart ücreti ve aidatı olmadığını söyleyerek kartı almamız için ısrar etti ve üç kişi kart başvurusu yaparak aldık.

2 ay ekstrem de bi sıkıntı yoktu 3. ayda 200 tl kart ücreti geldi. Bana hiç bir şekilde bilgisi verilmemişti kart ücreti hakkında. Satış yapan kişinin bilgileri mevcut kesinti yapılacaksa bu satıcıdan tahsil edilsin. Kart borcum bittikten sonra kartı kapatacağım.

Toprak 27 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimiz ile 27/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Toprak 29 Mart 2013

    sizi dinliyoruz ile görüştük ama netice alamadık.Çok ayrıcalıklı bir kart olduğu için kart ücretinin olduğunu söylediler.Ayrıcalıklı bir kart olabilir ama bana bunun bilgisi verilmedi kart ücreti olmadığı söylendi.hatta bizi dinleyenler dediler ki bu kartı kapatın kart ücreti olmayan bir kart hakkında bilgi vereyim dedi.daha nasıl güvenilebilinir ki verilen bilgilere

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön