19 Eylül 2013

Finansbank Kart Kullanım Ücreti!

Özel bir firmada çalışırken maaşımız Finansbank'tan yattığı için kart çıkartmıştık. Ben o iş yerinden ayrıldım ve daha sonra kartı kullanmadım bana mesaj geldi" kart kullanım ücreti" adı altında. Ben bugüne kadar bir çok yerde çalıştım maaş kartı çıkartım diğer bankalardan yıllar geçti hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Maaş anlaşmalı iş yerlerinden böyle bir ücret talep edilmesi uygun değil, ben o kart kullanım ücretini kesinlikle ödemek istemiyorum. Müşteri hizmetlerinden o ücreti ödemeden kartınız iptal edilemez dediler. Ben kartın iptal edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Haşim 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön