Esra Bayır S. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Finansbank Kart Kapatma Ücreti.

Esra Bayır S. |

Üyesi olduğum Finans kartın ödemesini tamamen bitirip kartımı kapatmak istediğimi söyledim, fakat kullanmamış olduğum ayların kart ücretini kestiklerini geri veremeyeceklerini söylediler. Benden habersiz ve haksız yere çekmiş oldukları kart aidatını geri verirlerse de kartı 6 ay boyunca kullanmak zorunda olduğumu resmen tehdit ederek bildirdiler. Konuşmayı bitirip beş dakika aradan sonra tekrar aradım, aidat sizin olsun para falan istemiyorum yeter ki kartı kapatalım dediğim de ise kesilen para hariç 75 TL kapatma ücreti alacaklarını söylediler. Kartımı hesapta borcum olmamasına rağmen kapatamıyorum. Lütfen yetkili kişilerin bu duruma çözüm bulmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Bayır S.
  04 Eylül
  10:02

  Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

 • 22 Temmuz
  10:15

  Müşterimiz Sn. esra S.'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.