21 Mart 2013

Finansbank Kart İptalinde Vadesi Gelmemiş Borçları İstiyor!

Kredi kartımı kapatınca taksitlerimin hepsi yansıtıldı. bu taksitlerin yansıtılması yasal bir durum müdür? ayrıca bundan sonra asla ve asla Finansbank ı kullanmayacağım. Çünkü Finansbank ın 10 yıllık müşterisiydim.

Ama hala kart aidatı da almaya devam ettiler. Bundan sonra yok. Ayrıca bu kredi kartı taksitlerimin hepsinin yansıtılması konusunu da düzeltmeleri gerekiyor. bunun yasal olduğunu sanmıyorum.

Millete kredi kartı gönderirken iyi milletin sorunu olunca biz öle demedik böyle demedik diyorlar. Bir de yine aynı banka başka bir arkadaşımın hiç kullanmadığı kredi kartı için kart ücreti istedi. Arkadaş sizi mahkemeye veririm deyince hemen geri iade ettiler. ben de mi şimdi mahkemeye vereyim.

Seckin 58 Okunma

Cevaplar

  • Seckin 22 Nisan 2013

    Artik sizin kartinizi kullanmiyorum ve kullanmayacagim da bir daha asla

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön