04 Nisan 2013

Finansbank Kart İptalinde 20 TL Fazla Para İstiyor!

Birkaç ay önce aldığım 1000 TL limitli Fix Card dan memnun olmadığım için kartımı iptal etmek istedim. İptal etmeden öncede gelecek taksitlerimle birlikte 998 TL olan borcuma karşılık bankaya 1000 TL ödeme yaptım, ödeme sonrası 20 TL'lik alışveriş yaptım ve sonra bankayı arayıp kartı iptal etmek istediğimi belirttim ama banka bana kalan borcu 40 TL çıkardı.

Benim en fazla 20 TL borcum olması gerekiyor. Bu neyin farkı dediğimde ise gelecek dönem taksiti diyor. Anlık Borç kısmında 998 yazarken benim borcum nasıl 1000' i geçmiş oluyor anlamadım. Şikayetimi dikkate alıp beni arayacaklarını belirttiler bakalım ne çıkacak bilmiyorum. Umarım aidat almıyoruz deyipte bu şekilde farkettirmeden para kesmiyorlardır!

Ercüment 97 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment 18 Nisan 2013

    Finansbank biraz gecikmelide olsa bahsettiğim işlemi düzeltmiştir ve yanlış görülen borç bakiye tutarı hesabımdan silinmiştir.Şuan sadece borç yok kağıdı beklemekteyim 3-5 iş günü içinde mail olarak göndereceklerini belirttiler.Kendilerine teşekkür ederim...

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön