05 Eylül 2013

Finansbank Kart İptal Ücreti Alıyor!

Finansbank gold kart kullanıyordum. Kartı alırken yıllık aidatı olmamasını istedim ve gönderdiler. Daha sonra aidat ücreti geldi ve iptal etmek istedim. Kart ve borç bilgilerimi yıllık aidatı olmayan fix carda aktarmak istediler kabul ettim ve şimdi kartı kullanmıyorum kapatmak istiyorum.

Müşteri hizmetlerini aradım ve bana yararlanmış olduğunuz kampanyadan dolayı 65 TL borç olarak yansıtılacaktır dedi. Bu kampanyanın ne olduğunu sorduğumda gold karttan fixkarta geçirmişsiniz o yüzden 65 TL ekstrede yansıtılacaktır dedi.

Peki ben zaten yıllık aidat ödememek için fixcarda geçtim. O parayı buradan alacaklar. Böyle bir şey bana söylenmedi. Gerekenin yapılmasını istiyorum.

Halil 108 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 09/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Halil 09 Eylül 2013

    5 gün önce finansbankla ilgili şikayetimi yazdım ve en kısa süre içinde dönüş yapacağız dediniz ve hala ses yok.borç hatırlatmak için her saat başı arıyordunuz.kampanyadan yararlanmışsınız diyerekten 65 tl borcunuz var dedini.baştada söledim.ben böle bi borcu ödemeyeceğim.bunu gerekli her yerede yazıp şikayet edicem.kartımı kapattım ve ertesi gün ekstre çıkardınız.bu ekstrenin ve borcun iptal olmasını istiyorum.finansbank 'ın bu şekilde olduğunu görmem üzdü beni.gereken yerlerle paylaşacağım bunu.acil olarak halledilmesini istiyorum..

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön