10 Eylül 2013

Finansbank Kart Gönderim Ücreti Yansıtmış!

Eşime maaş kartının yanında kredi kartını da zorlayarak vermişler.Eşim kartını hiç kullanmamasına rağmen 15 TL kart gönderim ücreti adı altında para kesilmiş. Finansbank'tan şikayetçiyim.

İsa 196 Okunma

Cevaplar

 • İsa20 Eylül 2013

  Bu yazıyı okuyan arkadaşlar....... Finansbank'tan kart almak isteyenler........ Unutmayın size kart satmak isteyen ve bundan ücret alan çalışanlar kart ücretleri ile ilgili ince detayları genellikle (atlaya) bilirler ve ya (unutmuş) bilirler.

 • QNB Finansbank Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 16/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • İsa15 Eylül 2013

  Herhangi bir aranma olmadı. Sadece telefona kısa mesaj. Tüketici haklarına baş vura bilirsiniz. Finansbank'tan kart almak isteyenler varsa unutmayın size kart satmak isteyen ve bundan ücret alan çalışanlar kart ücretleri ile ince detayları genellikle (atlaya) bilirler ve ya (unuta) bilirler.

 • İsa10 Eylül 2013

  Birde standart cvb yerine düzgün bir şeyler yazarsanız iyi olur.

 • İsa10 Eylül 2013

  Şu bankalara faiz yetmiyor mu... Geri kalan ücretleri de tahtalı köye villa mı yapacaksınız.

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön