03 Şubat 2014

Finansbank Kart Gönderim Ücreti Alıyor.

Yılbaşı gecesi cüzdanımı çaldırdım. Finansbank kredi kartım da cüzdanla birlikte gitti. Bunun üzerine bankayı arayıp yeni kart gönderilmesini talep ettim. Banka kredi kartı ekstreme kart gönderim ücreti olarak 15,00 TL yansıtılacağını söyledi. Finansbank kartı elime ulaşamadı henüz. İlk seferinde de öyle olmuştu.

Ev adresine gelmesini istediğim kart 2 kere işyerime gönderilmişti. Şimdi de yetersiz adres diyorlar. Cüzdanımda sadece Finansbank kartı yoktu. Diğer bankalar benden kart gönderim ücreti talep etmedi. Kart 1-2 gün içinde aynı adrese ulaştı. Şimdi puan kullandığım için 6 ayın bitimini bekliyorum. Süre bitiminde kartı hemen iptal edeceğim. Küçük hesapların bankasısın Finansbank.

Peren 71 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön