19 Aralık 2013

Finansbank Kart Gönderim Ücreti Aldı!

Finansbank'tan tarafıma verilen fixcard adlı kredi kartında herhangi bir üyelik kart vesaire ücret alınamayacağı söylendi. Bundan dolayı fıxcard aldım ve kullanmaya başladım. Ancak 2 .extremde kart gönderim ücreti olarak 15 TL ücret yansıttıklarını gördüm. Müşteri çağrı hizmetlerini aradığımda imzaladığınız sözleşmede böyle bir madde olduğundan dolayı herhangi bir iade olmayacağı tarafıma bildirildi.

Telefon görüşmesi sonundan imzalamış olduğum sözleşmeyi inceledim. Madde 23 'te böyle bir madde var ancak alınacak ücret 10 TL 'dir. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda, bu ücret 15 TL 'dir ve gerekli hukuk yollarına başvurabilirsiniz, herhangi bir iade olamayacaktır.

Selahattin 100 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin'in Teşekkür Mesajı02 Nisan 2014

    Teşekkürler.ilgililer.

  • Selahattin'in Teşekkür Mesajı21 Aralık 2013

    İlgilelerinden dolayı finansbanka teşekkür ederim.Sorunumu kısa sürede çözdüler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön